SIGMA svetlá - set - AURA 30 Set

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6

Sada osvetlenia skladajúca sa z predného svetla AURA 30 a zadného svetla CURVE od SIGMA SPORT je spoľahlivým sprievodcom pre všetkých cyklistov, ktorí hľadajú cenovo priaznivé a ľahko ovládateľné osvetlenie do mesta. Svetlá na batérie možno ľahko upevniť na riadidlá, popr. na sedlovú trubku a sú certifikované pre cestnú premávku. Bočné svetelné prvky na svietidle AURA 30 zlepšujú viditeľnosť pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Toto cyklosvetlo presvedčí svojím športovo kompaktným dizajnom a dosvitom na 40 metrov. Zadné svietlo CURVE má extra dlhú výdrž a svojim športovým dizajnom zaujme na sedlovej trubke.

Dostupnosť skladom
19 Euro    
Kód tovaru 45409
Kategória Sady predného a zadného svetla
 

Prednosti

AURA 30
Dva svetelné režimy
Jedným stlačením tlačidla sa AURA 30 prepína medzi režimami Standard a Eco. Užívateľ si môže vybrať medzi intenzitou osvetlenia 30 luxov pri výdrži batérie cca 5 hodín alebo nižšou intenzitou 15 luxov pri výdrži 15 hodín.
Homogénny tok svetla
Svetlo AURA 30 je vybavená LED žiarovkou. V kombinácii s vysoko účinnou optikou zabezpečuje rovnomerné rozptýlenie svetla. Zabraňuje tak oslneniu ostatných účastníkov premávky a zabezpečuje dobré osvetlenie všetkých zón: stretávacie, diaľkové i bočné.
Ochrana proti zapnutiu
Svietidlo AURA 30 sa zapína dvojitým stlačením a vypína sa dlhým podržaním tlačidla. Táto funkcia zabraňuje nechcenému zapnutiu, napr. vo vrecku.

CURVE
Extrémne dlhá doba svietenia
S dobou svietenia až 29 hodín a dosvitom až 400 m vydrží toto zadné svetlo na batérie svietiť po niekoľko večerov, aby bolo nutné batérie vymeniť.
Dokonalé prepojenie funkčnosti a dizajnu
Vďaka novej konštrukcii šošovky možno zadné svetlo namontovať paralelne k sedlovej trubke. Svetlo s hmotnosťou iba 27 gramov sa tak decentne začlení do vzhľadu celého bicykla.
Ďalšie vlastnosti
Montáž bez náradia

Obe svetlá, AURA 30 i CURVE, možno bez náradia ľahko a rýchlo namontovať na riadidlá, popr. sedlovú trubku. Praktický silikónový držiak je pevne spojený so svetlom AURA 30 a zaručuje rýchle a spoľahlivé pripevnenie na akékoľvek riadítka. Taktiež zadné svetlo CURVE možno pomocou dodávaného silikónového držiaku ľahko a bez náradia pripevniť k sedlovej trubke ľubovoľného priemeru. Ak nebudete svietlá potrebovať, možno ich jednoducho zložiť a dať do vrecka.
Bočná viditeľnosť
Vylepšená bočná viditeľnosť na prednom i zadnom svetle zaistí vyššiu bezpečnosť v cestnej premávke.
Ochrana proti striekajúcej vode
Svetlá AURA 30 a CURVE odolávajú striekajúcej vode podľa IPX 4, a sú teda vhodné na použitie vo vetre aj daždi.
Napájanie na batérie
Predné aj zadné svetlo sú napájané batériami. Svietlo AURA 30 potrebuje dve batérie typu AA, zadné svietlo CURVE potrebuje tri batérie typu AAA. Batérie sa dodávajú so svietlami. Obe svetlá sú vybavené indikátorom stavu batérie, ktorý spoľahlivo informuje o stave vybitia a včas upozorňuje na nutnosť ich výmeny. V prípade potreby možno batérie ľahko vymeniť.

Prehľad vlastností AURA 35 USB

AURA 30
Intenzita osvetlenia: 30 luxov (15 luxov v režime Eco)
Dosvit: 40 m
Doba svietenia: až 15 hodín
Indikátor batérií
Dobrá bočné viditeľnosť
Ochrana proti striekajúcej vode podľa IPX4
Nastaviteľný držiak 360 °
Montáž bez náradia
Ochrana proti zapnutiu
Certifikácia pre cestnú prevádzku
Hmotnosť: 68 g (vr. držiaku, bez batérií)

CURVE
Dohľad: 400 m
Doba svietenia: 29 hodín
Bočná viditeľnosť
Dvojstupňový indikátor batérií
Ochrana proti striekajúcej vode podľa IPX4
Montáž bez náradia
Certifikácia pre cestnú prevádzku
Hmotnosť: 27 g (vr. držiaku, bez batérií)

Obsah balenia: AURA 30, 2x AA batérie, silikónový držiak na riadidlá, CURVE, silikónový držiak pre montáž, 2 ks AAA batérie

Hmotnosť 1 kg