controller HAILONG Sinus 500W, 48V, 20A

 
Zväčšiť
 

náhradná sínusová riadiaca jednotka motora určená do držiakov batérií HAILONG. Riadiaca jednotka je kompatibilná so 48V batériami a spolupracuje s LCD displejom KT-LCD3. Je osadený 9 FET tranzistormi namiesto bežných 6, preto umožňuje dodanie prúdu až 20A. Riadiaca jednotka sa dodáva bez nožového konektora batérie !!!

Z riadiacej jednotky vystupujú tri krátke káble s konektormi, cez ktoré sa pripájajú nasledovné komponenty:

- elektromotor s Hallovými senzormi a interným snímačom rýchlosti (9-pinový konektor)

- PAS senzor pedálovania (3-pinový konektor)

- združený káblový zväzok vedúci k riadidlám, kde sa na prostredníctvom vodotesných konektorov pripája LCD a akceleračná páčka.

 

Charakteristické vlastnosti :

- menovité napätie 48V, max. prúd 20A, dlhodobo 12A,  menovitý výkon 500W

- sínusový priebeh výstupného prúdu (bežné majú len obdĺžnikový priebeh), čo zvyšuje efektivitu a životnosť pohonu, znižuje straty v el.obvodoch a zjemňuje zvuk motora

- moderné prúdové riadenie motora so 6 voliteľnými stupňami. Prepínaním stupňov meníte ťah motora (narozdiel od bežných elektropohonov, kde prepínate len rýchlosť motora). Vďaka tomu je jazda s týmto pohonom veľmi príjemná bez potreby častého prepínania asistencie.

- Citlivo vyladené stupne asistencie motora, medzi ktorými si vyberie každý cyklista: od jazdy bez pomoci motora, cez úplne jemnú pomoc (kedy máte pocit že jazdíte bez odporu vzduchu), až po ďalšie silnejšie stupne, ktoré využijete hlavne do väčších kopcov.

- Inteligentná riadiaca jednotka zaisťuje príjemný a pozvoľný nábeh výkonu pri aktivácii elektromotora (na rozdiel od pomerne ostrého záberu motora, na ktorý sme zvyknutí z bežných elektropohonov).

Dostupnosť skladom
145 Euro    
Kód tovaru 2541
Kategória Riadiace jednotky
 
Hmotnosť 1 kg