controller HAILONG Sinus 250W, 36V, 15A

 
Zväčšiť
 

náhradná sínusová riadiaca jednotka motora určená do držiakov batérií HAILONG. Riadiaca jednotka je kompatibilná s 36V aj 48V batériami a spolupracuje s LCD displejom KT-LCD3. Riadiaca jednotka sa dodáva bez nožového konektora batérie !!!

Z riadiacej jednotky vystupujú tri krátke káble s konektormi, cez ktoré sa pripájajú nasledovné komponenty:

- elektromotor s Hallovými senzormi a interným snímačom rýchlosti (9-pinový konektor)

- PAS senzor pedálovania (3-pinový konektor)

- združený káblový zväzok vedúci k riadidlám, kde sa na prostredníctvom vodotesných konektorov pripája LCD a akceleračná páčka.

 

Charakteristické vlastnosti :

- menovité napätie 36V / 48V, max. prúd 15A ( dlhodobo 8A), 

- sínusový priebeh výstupného prúdu (bežné majú len obdĺžnikový priebeh), čo zvyšuje efektivitu a životnosť pohonu, znižuje straty v el.obvodoch a zjemňuje zvuk motora

- moderné prúdové riadenie motora so 6 voliteľnými stupňami. Prepínaním stupňov meníte ťah motora (narozdiel od bežných elektropohonov, kde prepínate len rýchlosť motora). Vďaka tomu je jazda s týmto pohonom veľmi príjemná bez potreby častého prepínania asistencie.

- Citlivo vyladené stupne asistencie motora, medzi ktorými si vyberie každý cyklista: od jazdy bez pomoci motora, cez úplne jemnú pomoc (kedy máte pocit že jazdíte bez odporu vzduchu), až po ďalšie silnejšie stupne, ktoré využijete hlavne do väčších kopcov.

- Inteligentná riadiaca jednotka zaisťuje príjemný a pozvoľný nábeh výkonu pri aktivácii elektromotora (na rozdiel od pomerne ostrého záberu motora, na ktorý sme zvyknutí z bežných elektropohonov).

Dostupnosť skladom
Bežná cena 130 Euro
Ušetríte 10 Euro (–7 %)
120 Euro    
Kód tovaru 504
Kategória Riadiace jednotky
 
Hmotnosť 1 kg