O NÁS

Naša firma pôsobí v oblasti elektrických bicyklov od roku 2010. Obaja zakladatelia Ing.Peter Deak (Rožňava) a Ing.Eduard Hogl (Bratislava) sme vyštudovaní elektrotechnickí inžinieri na FEI STU Bratislava. Naša obrovská zanietenosť v presadzovaní čistých elektrických pohonov pre ľahké vozidlá, najmä bicykle vyústila do založenia firiem Elektrobike s.r.o. a DEAC s.r.o. , čím sme sa stali jednými z prvých šíriteľov, predajcov a popularizátorov elektrobikov na Slovensku. Sídlo firmy aj kamenná predajňa je v Rožňave, ale naším hlavným predajným kanálom je predaj cez náš eshop www.elektrobike.sk .

Našou hlavnou činnosťou v súčasnosti je prestavba bežných bicyklov na elektrické, predaj komponentov elektrických pohonov a predaj e-bikov našej vlastnej značky PRODRIVe, slovenskej DEMY, nemeckého HAIBIKU, ako aj českých značiek  Crussis, Apache a Lectron. Staviame na osobnom prístupe ku každému zákazníkovi s cieľom ponúknuť mu produkt, s ktorým bude spokojný a rád u nás znovu nakúpi. Snažíme sa neustále vyhovieť indviduálnym ich požiadavkám a vieme ušiť riešenie prestavby bicykla na mieru.

Do roku 2022 máme vyše 1500 spokojných zákazníkov, mnohí z nich už u nás nakúpili viacnásobne. Našimi servisnými aj pozáručnými služba sa budeme naďalej snažiť o ich priazeň a šírenie nášho dobrého mena v komunite ebikerov na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku.

20220209_153123

DSC_0016-3000