Elite Cycling Ala Bottle Cage Black/white

 
Zväčšiť
 
tenký a ľahký držiak fliaš, ktorý sa vyznačuje dvoma ramenami v tvare krídla, ktoré sú spojené s prednou časťou vyvinuté s cieľom zaistiť vysokú priľnavosť a vynikajúcu absorpčnú kapacitu aj za drsných jazdných podmienok prispôsobuje sa všetkým typom fliaš vďaka flexibilite krídiel Priemer: 74mm
Dostupnosť Vypredané
15 Euro    
Kód tovaru 3308
Kategória košíky
 

Elite Cycling Ala Bottle Cage Black/Red

 

ALA je novou položkou v rade vysoko odolných držiakov fľašiek z vystužených sklenených vlákien od spoločnosti Elite.

Vyznačuje sa dynamickým dizajnom,  hodí sa na akýkoľvek rám. ALA sa vyznačuje štruktúrou vyvinutou tak, aby objímala fľašu v jej hornej časti. Jedná sa o sofistikované, ale atletické riešenie, ktoré umožňuje vynikajúce držanie fľaše v akomkoľvek teréne.

 

Skvelá retencia počas súťaží

 Vyznačuje sa elegantným a moderným dizajnom, ktorý bol navrhnutý tak, aby uľahčil a ergonomickejšie vyňal a vložil fľašu, aj keď na ráme nie je veľa miesta.

Nový dizajn obsahuje dve ramená v tvare krídla spojené vpredu, vytvorené tak, aby uchopili fľašu v jej hornej časti, a tým zvyšujú retenčné schopnosti fľaše za akýchkoľvek okolností, ako napríklad pri vysokorýchlostných zjazdoch alebo terénoch.

 

Ľahký a všestranný

S hmotnosťou iba 39 gramov je držiak ALA navrhnutý tak, aby zabezpečil ľahkosť vášho bicykla pri zachovaní spoľahlivých výkonov vďaka variabilnej štruktúre profilov, zbavenej prebytočného materiálu a vystužených v tých oblastiach, ktoré sú najviac namáhané.

Hmotnosť 1 kg