nosič na zadnú stavbu Aeroe Spider

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 14

Nedarí sa vám nájsť zadný nosič, ktorý by sa dal použiť na váš celoodpružený bike ? Nemôžete použiť nosič na sedlovku, lebo máte teleskopickú sedlovku?

Máme pre vás riešenie: Zadný nosič Aeroe Spider  

Je to unikátny nosič , ktorý sa upevňuje na zadnú vidlicu bicykla a celkovo môže obsahovať až tri držiaky, ktoré dokopy unesú až 15kg batožiny. Okrem toho sú tieto držiaky nastaviteľné do všetkých smerov, čo umožňuje efektívne rozložiť váhu batožiny tak, aby sa dosiahol čo najlepší možný efekt v rámci rozloženia váhy ako aj aerodynamiky pri samotnej jazde.

Pre tých náročnejších sú rámci systému Aeroe Spider dostupné aj špeciálne plne vodotesné vaky vo viacerých veľkostiach - oranžový s kapacitou 8 litrov a čierny s kapacitou 12 litrov. Tie sú prispôsobené priamo pre zadný nosič a poskytujú tak najlepšie možné aerodynamické vlastnosti, pričom veci v nich zostanú spoľahlivo suché aj počas tej najväčšej búrky. Pre nosiče Aeroe Spider však vôbec nie sú nutnosťou, keďže systém uchytenia batožiny je naozaj dotiahnutý na takú úroveň, že je na ne možné spoľahlivo prichytiť skoro čokoľvek.

V uvedenej cene je zadný nosič s horným držiakom pre batožinu. K nemu je možné dokúpiť bočné držiaky batožiny, potom originálny Aeroe nepremokavý 8 litrový alebo 12 litrový batoh.

Dostupnosť do 7 dní od objednávky
Bežná cena 119 Euro
Ušetríte 4 Euro (–3 %)
115 Euro    
Kód tovaru 2415
Kategória cyklotašky, košíky, zadné nosiče
Záruka 2 roky
 

Ako to celé začalo?

Príbeh Aeroe sa začína na Novom Zélande, niekedy okolo roku 2008. Dvaja bratia, cykloturistickí nadšenci, si počas viacdňovej výpravy na bicykloch v horách uvedomili, aké namáhavé a neefektívne je pre nich snažiť sa všakovakým spôsobom pripevniť všetku svoju potrebnú výstroj a batožinu na bicykle tak, aby im jednoducho nezavadzali a v konečnom dôsledku nesťažovali ich túru na každom kroku. 

Tak vznikol originálny nápad vymyslieť systém nosičov, ktorý je naozaj univerzálny v rámci prichytenia na bicykel, ale pritom jednoducho nastaviteľný a spoľahlivý v každom teréne a počasí.

Roky vývoja pre dosiahnutie toho najlepšieho možného výsledku

Samotný nápad teda vznikol pomerne rýchlo, avšak prevedenie do reality už také jednoduché nebolo. Aeroe Spider vďačí za svoj súčasný dizajn a perfektné vlastnosti až 12-tim rokom intenzívneho vývoja a testovania. Od univerzálneho uchytenia nosiča na bicykel, cez jednoduchý systém uchytenia hocijakého typu batožiny priamo na nosič, až po jazdné vlastnosti a neuveriteľnú spoľahlivosť pri všetkých typoch povrchu a štýloch jazdy - všetky tieto základné vlastnosti museli byť dotiahnuté do úplnej dokonalosti, aby mohol vzniknúť systém nosičov, ktorý jednoducho nemá na celosvetovej úrovni konkurenciu - Aeroe Spider.

Pre všetky typy bicyklov a akýkoľvek typ batožiny

Dnes už je Aeroe Spider celosvetovo bezkonkurenčným lídrom v oblasti cyklonosičov batožiny. Na nosič sa naozaj bezproblémovo pripevní či už turistický batoh, stan, spací vak, alebo akýkoľvek iný typ batožiny, ktorý je na výpravu do hôr potrebný.

Avšak, konečný zámer nikdy nebol taký, že tieto nosiče sa hodia iba do ťažkého terénu a na špeciálne typy horských bicyklov. Ich univerzálnosť a všestrannosť predstavuje výborné riešenie aj pre tých, ktorí si jednoducho potrebujú na svoj bicykel bezstarostne pripnúť napríklad ruksak s laptopom pri každodennej ceste do a z práce, alebo pre tých, čo chcú jednoducho prepraviť na bicykli nákup z obchodu domov. Systém nosičov Aeroe Spider je skutočne ideálnym riešením pre všetky tieto typy problémov.

 

Hmotnosť 5 kg