controller TUBE Sinus 250W

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

náhradná sínusová riadiaca jednotka určená do držiakov batérií TUBE a TUBE-SIDE. 9-pinový vodotesný konektor je kompatibilný s väčšinou malých 250W motorov. 

Z riadiacej jednotky vystupujú tri krátke káble s konektormi, cez ktoré sa pripájajú nasledovné komponenty:

- elektromotor s Hallovými senzormi a interným snímačom rýchlosti (9-pinový konektor)

- PAS senzor pedálovania (3-pinový konektor)

- združený káblový zväzok vedúci k riadidlám, kde sa na prostredníctvom vodotesných konektorov pripája LCD a akceleračná páčka.

 

Charakteristické vlastnosti :

- menovité napätie 36V, menovitý prúd 11A, nominálny výkon 250W

- sínusový priebeh výstupného prúdu (bežné majú len obdĺžnikový priebeh), čo zvyšuje efektivitu a životnosť pohonu, znižuje straty v el.obvodoch a zjemňuje zvuk motora

- moderné prúdové riadenie motora so 6 voliteľnými stupňami. Prepínaním stupňov meníte ťah motora (narozdiel od bežných elektropohonov, kde prepínate len rýchlosť motora). Vďaka tomu je jazda s týmto pohonom veľmi príjemná bez potreby častého prepínania asistencie.

- Citlivo vyladené stupne asistencie motora, medzi ktorými si vyberie každý cyklista: od jazdy bez pomoci motora, cez úplne jemnú pomoc (kedy máte pocit že jazdíte bez odporu vzduchu), až po ďalšie silnejšie stupne, ktoré využijete hlavne do väčších kopcov.

- Inteligentná riadiaca jednotka zaisťuje príjemný a pozvoľný nábeh výkonu pri aktivácii elektromotora (na rozdiel od pomerne ostrého záberu motora, na ktorý sme zvyknutí z bežných elektropohonov).

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena 80 Euro
Ušetríte 11 Euro (–14 %)
Cena 58 Euro bez DPH
69 Euro    
Kód tovaru 828
Kategória TUBE 36V - VALCOVÉ BATÉRIE DO RÁMU
Záruka 2 roky
 
Hmotnosť 5 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.