sada PRODRIVe-R615 (motor 500W, 40km/h, LCD, batéria 615Wh Samsung)

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 12

Prestavbová sada s nadštandardným výkonom motora až 500W a veľkokapacitnou batériou Samsung 615Wh zaručuje maximálny dojazd max. 120km a montuje sa do rámu namiesto fľašky. Sada je vhodná pre pre pánske horské a trekové bicykle s 8-10 stupňovou kazetou.

SADA OBSAHUJE: vypletené koleso s motorom, Li-Ion (LiNMCO2) batériu, riadiacu jednotku, LCD displej, nabíjačku, snímač pedálovania.

MONTÁŽ: ak máte potrebné vybavenie a skúsenosti, stačí objednať túto prestavbovú sadu a namontujete si ju svojpomocne. Ak sa chcete spoľahnúť na 100% výsledok a vyhnúť sa prípadným komplikáciám pri montáži, radi ju prevedieme u nás v odbornom servise v Rožňave. Stačí nám doručiť Váš bicykel kuriérom, osobne, či cez známeho a zvyčajne do 5 pracovných dní ho máte hotový späť u Vás. V prípade svojpomocnej montáže doporučujeme našu bezplatnú konzultáciu (najlepšie e-mailom s priložením fotografií bicykla, detailnými zábermi stredovej osky, vidlice a riadidiel), hlavne kvôli výberu vhodného typu PAS senzora pedálovania (ponúkame 3 typy). 
Dostupnosť Zvoľte variant skladom skladom skladom skladom skladom skladom
výplet a koleso
820 Euro 820 Euro 820 Euro 820 Euro 820 Euro 820 Euro 820 Euro    
Kód tovaru Zvoľte variant 487/26-2 487/26-3 487/27- 487/28- 487/28-2 487/28-3
Značka PRODRIVe
Kategória Sady na prestavbu bicykla na elektrický
Záruka 2 roky
 

PARAMETRE:

-  menovité napätie 48V, max.prúd 20A, nominálny výkon 500W, krátkodobý max.výkon 800W

-  max.rýchlosť cca 40km/h

-  batéria: 48V/12,8Ah/615Wh  s kvalitnými článkami Samsung

-  dojazd na jedno nabitie: max. 100-120km (jazda s pedálovaním na 1.asistenčnom stupni po rovine v bezvetrí so 70kg jazdcom)

-  pokles kapacity a životnosť: o 30% po 800 plných nabíjacích cykloch alebo cca 10%/rok, kalendárna životnosť 2 až 5 rokov

-  čas potrebný na nabitie: 5 -7 hodín

-  rozostup zadnej vidlice: 135mm

-  možnosť montáže brzdového kotúča: ano

- hmotnosť sady vrátane batérie : 8 kg

 

OBSAH BALENIA:

- vypletené koleso s motorom. Naše kolesá sú ručne vypletané a centrované, používame kvalitné dvojstenné ráfiky Remerx L719 a vysokopevnostné špice pre zvýšenú záťaž.

- Lítium-iónová batéria 48V a nabíjačka na 230V

- mikroprocesorová riadiaca jednotka zabudovaná v držiaku batérie

- multifunkčný LCD displej s externým ovládačom s 3 tlačítkami

PAS senzor pedálovania 

- kompletná kabeláž

  

VLASTNOSTI ELEKTROPOHONU:

-  motor má vnútorný planétový prevod s voľnobežkou, pri jazde s vypnutým motorom nekladie žiadny odpor

- riadiaca jednotka má sínusový priebeh výstupného prúdu (bežné majú len obdĺžnikový priebeh), čo zvyšuje efektivitu a životnosť pohonu, znižuje straty v el.obvodoch a zjemňuje zvuk motora

- Moderné prúdové riadenie motora s 5 voliteľnými stupňami: Prepínaním stupňov meníte ťah motora (narozdiel od bežných elektropohonov, kde prepínate len rýchlosť motora). Vďaka tomu je jazda s týmto pohonom veľmi príjemná bez potreby častého prepínania asistencie. Má citlivo vyladené stupne asistencie motora, medzi ktorými si vyberie každý cyklista: od jazdy bez pomoci motora, cez úplne jemnú pomoc (kedy máte pocit že jazdíte bez odporu vzduchu), až po ďalšie tri silnejšie stupne, ktoré využijete hlavne do väčších kopcov.

- Inteligentná riadiaca jednotka zaisťuje príjemný a pozvoľný nábeh výkonu pri aktivácii elektromotora (na rozdiel od pomerne ostrého záberu motora, na ktorý sme zvyknutí z bežných elektropohonov).

multifunkčné podsvietené LCD zobrazuje štandardné veličiny ako je rýchlosť, najazdená vzdialenosť, denné počítadlo, stav batérie, stupeň asistencie a tiež okamžitý výkon motora, napätie batérie vo Voltoch a teplotu okolia!

tlačítka pre nastavenie a ovládanie pohonu sú oddelené od LCD displeja.Výrazne sa tým zjednoduší montáž a zlepší sa rozmiestnenie ovládacích prvkov na riadidlách. 

PAS senzor pre snímanie pohybu kľuky. Dáva signál pre zapnutie resp. vypnutie motora podľa pedálovania. Tento nový model má až s 10 magnetov, čím sa zaručí rýchla reakcia zapnutia a vypnutia pohonu na pohyb kľuky. Motor sa zapína iba pri točení kľuky v doprednom smere.

 

ZÁRUKA: 

- záruka na prestavbovú sadu je 24 mesiacov.

  

DOBA DODANIA: 

- dodanie prestavbovej sady trvá zvyčajne 4-6 pracovných dní, nakoľko je potrebné vypliesť koleso podľa Vami zadaného typu ráfu a špicov

 

 

UPOZORNENIE:

- TENTO elektropohon prekračujE ZÁKONOM POVOLENÚ max.rýchlosť aj výkon motora (norma EN15194).

- Takéto elektrobicykle sú považované za ľahké motorové vozidlá, nesmú byť účastníkmi cestnej premávky bez pridelenej ŠPZ, poistky a vodičského oprávnenia jazdca!

- Sú určené na jazdu mimo cestnej premávky napr. na uzavreté športové akcie apod.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.