sada PRODRIVe-R375 (motor 250W, 25km/h, LCD, batéria 375Wh Samsung)

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 14
Motor do zadného kolesa poskytuje štandardný (zákonom daný) výkon 250W , batéria s kapacitou 375Wh zaručuje maximálny dojazd max. 70km a montuje sa do rámu namiesto fľašky. Sada je určená pre horské a trekové bicykle s 8-10 stupňovou kazetou
SADA OBSAHUJE: vypletené koleso s motorom, kvalitnú Li-Ion batériu s článkami Samsung, integrovanú sínusovú riadiacu jednotku, LCD displej, nabíjačku a snímač pedálovania. 
MONTÁŽ: ak máte potrebné vybavenie a skúsenosti, stačí objednať túto prestavbovú sadu a namontujete si ju svojpomocne. Ak sa chcete spoľahnúť na 100% výsledok a vyhnúť sa prípadným komplikáciám pri montáži, radi ju prevedieme u nás v odbornom servise v Rožňave. Stačí nám doručiť Váš bicykel kuriérom, osobne, či cez známeho a zvyčajne do 5 pracovných dní ho máte hotový späť u Vás. V prípade svojpomocnej montáže doporučujeme našu bezplatnú konzultáciu (najlepšie e-mailom s priložením fotografií bicykla, detailnými zábermi stredovej osky, vidlice a riadidiel), hlavne kvôli výberu vhodného typu PAS senzora pedálovania (ponúkame 3 typy). 
Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané
výplet a koleso
Cena 500 Euro 500 Euro 500 Euro 500 Euro 500 Euro 500 Euro 500 Euro 500 Euro bez DPH
600 Euro 600 Euro 600 Euro 600 Euro 600 Euro 600 Euro 600 Euro 600 Euro    
Kód tovaru Zvoľte variant 448/20- 448/26-2 448/26-3 448/27- 448/28- 448/28-2 448/28-3
Výrobca PRODRIVe
Kategória Sady na prestavbu bicykla na elektrický
Záruka 2 roky
 

 

PARAMETRE:

-  menovité napätie 36V, max.prúd 14A, nominálny výkon 250W

-  max.rýchlosť 25km/h

-  dojazd na jedno nabitie: max. 70-80km  (jazda s pedálovaním na 1.asistenčnom stupni po rovine v bezvetrí so 70kg jazdcom)

-  kapacita batérie: 10,4Ah  s kvalitnými článkami Samsung

-  pokles kapacity a životnosť: o 30% po 800 plných nabíjacích cykloch, kalendárna životnosť 2 až 5 rokov

-  čas potrebný na nabitie: 5 -7 hodín

-  rozostup zadnej vidlice: 135mm

-  možnosť montáže brzdového kotúča: ano

- hmotnosť sady vrátane batérie : 7kg

 

OBSAH BALENIA:

- vypletené koleso s motorom. Naše kolesá sú ručne vypletané a centrované, používame kvalitné dvojstenné ráfiky Remerx L719 a vysokopevnostné špice pre zvýšenú záťaž.

- Lítium-iónová batéria 36V a nabíjačka na 230V (Viac všeobecných informácií o batériách nájdete v tomto článku.)

- mikroprocesorová riadiaca jednotka zabudovaná v držiaku batérie

- multifunkčný LCD displej s externým ovládačom s 3 tlačidlami

PAS senzor pedálovania 

- kompletná kabeláž

  

VLASTNOSTI ELEKTROPOHONU:

-  motor má vnútorný planétový prevod s voľnobežkou, pri jazde s vypnutým motorom nekladie takmer žiadny odpor

- riadiaca jednotka má sínusový priebeh výstupného prúdu (bežné majú len obdĺžnikový priebeh), čo zvyšuje efektivitu a životnosť pohonu, znižuje straty v el.obvodoch a zjemňuje zvuk motora

- Moderné prúdové riadenie motora s 5 voliteľnými stupňami: Prepínaním stupňov meníte ťah motora (narozdiel od bežných elektropohonov, kde prepínate len rýchlosť motora). Vďaka tomu je jazda s týmto pohonom veľmi príjemná bez potreby častého prepínania asistencie. Má citlivo vyladené stupne asistencie motora, medzi ktorými si vyberie každý cyklista: od jazdy bez pomoci motora, cez úplne jemnú pomoc (kedy máte pocit že jazdíte bez odporu vzduchu), až po ďalšie tri silnejšie stupne, ktoré využijete hlavne do väčších kopcov.

- Inteligentná riadiaca jednotka zaisťuje príjemný a pozvoľný nábeh výkonu pri aktivácii elektromotora (na rozdiel od pomerne ostrého záberu motora, na ktorý sme zvyknutí z bežných elektropohonov).

multifunkčné podsvietené LCD zobrazuje štandardné veličiny ako je rýchlosť, najazdená vzdialenosť, denné počítadlo, stav batérie, stupeň asistencie a tiež okamžitý výkon motora, napätie batérie vo Voltoch a teplotu okolia!

tlačítka pre nastavenie a ovládanie pohonu sú oddelené od LCD displeja.Výrazne sa tým zjednoduší montáž a zlepší sa rozmiestnenie ovládacích prvkov na riadidlách. 

PAS senzor pre snímanie pohybu kľuky. Dáva signál pre zapnutie resp. vypnutie motora podľa pedálovania. Tento nový model má až s 10 magnetov, čím sa zaručí rýchla reakcia zapnutia a vypnutia pohonu na pohyb kľuky. Motor sa zapína iba pri točení kľuky v doprednom smere.

 

ZÁRUKA: 

- záruka na prestavbovú sadu je 24 mesiacov.

 

DOBA DODANIA: 

- dodanie prestavbovej sady trvá zvyčajne 4-6 pracovných dní, nakoľko je potrebné vypliesť koleso podľa Vami zadaného typu ráfu a špicov

 

MONTÁŽ:

si vyžaduje určitý stupeň zručnosti a technického vybavenia. Pri niektorých bicykloch je to jednoduché a pri niektorých zložitejšie. Odporúčame odbornú montáž u nás, alebo aspoň pred kúpou využite naše bezplatné konzultácie (najlepšie e-mailom s priložením fotografií bicykla, detailnými zábermi stredovej osky, vidlice a riadidiel).

Batéria 375Wh
priemer 28"
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.